Bezpečná platba

Platební metody

  • Visa & mastercard

    Platba je posledním krokem nákupního procesu. Nikdy by neměla být překážkou. Náš obchod věnuje zvláštní pozornost tomuto bodu, protože placení v zabezpečeném prostředí je primárním zájmem jednotlivců. S růstem elektronického obchodu a nedávno vývojem m-commerce je nezbytné zvolit platební řešení optimalizované pro smartphony a tablety. Rovněž je důležité vybrat řešení, které nabízí specifický výběr kreditních karet, které jsou nejoblíbenější na obchodních cílových trzích. Vezmeme Visa & MasterCard, protože jsou široce využíváni kybernetickými zákazníky.

  • Bezhotovostní platba

    Bezhotovostní platba je způsob platby za zboží a služby, který nezahrnuje výměnu hotovosti. Příklady platebních nástrojů bez plateb zahrnují šeky a kreditní karty. Většina plateb bezhotovostních plateb prováděna pomocí platebních karet, debetních karet a elektronického platebního systému nazývaného automatizovaný clearinghouse (ACH) - kolektivně označované jako maloobchodní bezhotovostní platby. Stačí si vybrat, který z uvedených způsobů platby bez poplatků je pro vás výhodnější.

  • Platba v hotovosti - dobírka

    Hotovostní platba je forma likvidních prostředků poskytnutých spotřebitelem poskytovateli zboží nebo služeb (náš obchod v daném případě) jako náhrada za příjem produktů, které poskytujeme. Ve většině tuzemských obchodních transakcí se obvykle provádí platba v hotovosti v zemi, kde se transakce uskutečňuje, buď v papírové měně, v mincích nebo ve vhodné kombinaci. Udržování hotovosti v ruce může být skvělý způsob, jak zabránit překročení výdajů. Můžete si vybrat přesně kolik peněz jste ochotni utratit a zastavit výdaje, když jste mimo peněžní ..