Rámky a potřeby na rámky

V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Rámky a potřeby na rámky si můžete... Více

V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Rámky a potřeby na rámky si můžete vybrat potřeby k výrobě rámků: přířezy, hřebíčky, drátky, mezerníky, mezistěny, trafa na zatavování mezistěn, kleště, děrovače rámků a odnosné bedny na rámky.

Podkategorie

 • Přířezy na rámky
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Rámky a potřeby na rámky si můžete vybrat Přířezy na rámky jejichž rámková míra je 39x15, 39x17, 39x24, 39x27,5 , 39x30, 37x30 a langstroth.
 • Rámky sbité
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Rámky a potřeby na rámky si můžete vybrat Rámky sbité jejichž rámková míra je 39x15, 39x17, 39x24, 39x27,5.
 • Mezistěny
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Rámky a potřeby na rámky si můžete vybrat Mezistěny jejichž rámková míra je 39x15, 39x17, 39x24, 39x27,5 , 39x30, 37x30 a langstroth.
 • Odnosná bedna na rámky
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Rámky a potřeby na rámky si můžete vybrat Odnosné bedny na rámky jejichž rámková míra je 39x15, 39x17, 39x24, 39x27,5 , 39x30.
 • Sbíjení rámků, trafo
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Sbíjení rámků, trafo si můžete vybrat potřeby k zatavování mezistěn do rámku pomocí trafa nebo ručního zatavovače.
 • Mezerníky a zděře
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Mezerníky a zděře si můžete vybrat potřeby k distanci rámků mezerníky různých barev a tvarů, dále zděře, které brání zaříznutí drátku do rámku.
 • Drátek
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Drátek na rámky si můžete vybrat nerezové i pozinkované drátky o průměru 0,4mm s atestem pro styk s potravinami.
 • Kleště, děrovač rámků
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Kleště, děrovač rámků si můžete vybrat včelařské kleště pro jednodušší k manipulaci s rámky a děrovače rámků pro drátkování. .
Na stránku
Zobrazit 1 - 9 of 42 položek

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál