O nás

Odpověď na otázku, proč nakupovat právě u nás je obsažena v našem sloganu: "Od včelaře pro včelaře". Jsme včelaři a zároveň i výrobci včelařských potřeb.
Snažíme se Vám, včelařům, nabídnout co nejnižší ceny, protože sami víme, že včelaření není „levným koníčkem“, a proto pracujeme s opravdu minimální marží.

Ceny našich truhlářských výrobků jsou toho důkazem. Překupované zboží se snažíme držet na srovnatelné cenové úrovni s konkurencí.
V našich kamenných prodejnách je pro Vás připravena stejně široká nabídka potřeb jako na internetu, a návštěvou prodejny zároveň šetříte náklady spojené s dopravou.

Nakupování podle vašich požadavků, zvládání vašich potřeb s péčí

Náš obchod je více než jen další průměrný prodejcem online potřeb. Nejme tzv. garážovou společností, nebo společností jednoho člověka. Prodáváme nejen produkty špičkové kvality, ale poskytujeme našim zákazníkům i pozitivní zážitek z online nakupování. Zapomeňte na to, abyste se snažili dělat všechno najednou: péče o rodinu, provozování vašeho podnikání, venčení vašeho psa, čištění domu, nakupování apod. Nákup zboží, které potřebujete pro svůj koníček nebo profesi, zvládnete jen za pár kliknutí nebo poklepání, v závislosti na zařízení, které používáte k přístupu k Internetu. Usilujeme o to, aby byl váš život příjemnější.

Některá zajímavá čísla

300.000 Nástavků 39x24 prodaných od založení společnosti

86% Stálých zákazníků, kteří se vracejí

Proč nakupovat právě zde?

Pro pohodlí při výběru zboží. Stále přemýšlíme o výhodách, které Vám nabídnout. Například jsou naše výrobky dodávány s hodnocením hvězdičkami, které by měly pomáhat váhavým kupcům při rozhodování.

A co víc, můžete vyhledat na našich stránkách, pokud víte přesně to, co hledáte, nebo použijte spoustu různých filtrů, které výrazně ušetří váš čas a Vaše úsilí.

Dodáváme zboží do všech regionů krajů ČR za stejné ceny. Bez ohledu na to, kde žijete, vaše objednávka bude odeslána včas a doručena přímo k vašim dveřím nebo jinému místu, které jste uvedli. Balíčky jsou zpracovány s maximální péčí, takže objednané produkty vám budou předány bezpečně a v pořádku, stejně jako to Vy očekáváte.

Nejvyšší kvalita výrobků se Vám snažíme garantujeme výběrem těch nejlepších evropských producentů a výrobců , od kterých pro Vás nakupujeme. U nás nehledejte předražený šunt z Číny nebo přední Asie. Již deset let úspěšného obchodování a desetitisíce spokojených zákazníků se nám o tom ujistili. Kromě toho navíc všechny položky, které prodáváme, procházejí důkladnou kontrolou kvality, ještě před tím, než jsou v našem obchodě nabízeny.