Vážení včelaři a včelařky,

P O Z O R 

S L E V Y  A  V Ý P R O D E J E !

Využijte VELKÉ slevy na zboží a výrobky.

Omezené množství. Pouze do vyprodání skladu.

OBCHOD V BLŠANECH

OTEVŘEN

POUZE V ÚTERÝ A V PÁTEK!!

PROVOZ E-SHOPU JE SAMOZŘEJMĚ 24/7,

STEJNĚ TAK ODESÍLÁNÍ VAŠICH ZÁSILEK.

Děkujeme a těšíme se na Vás v Blšanech.

Zavřít
 • Komponenty úlů 2cm zateplení

  Začít včelařit nebo rozšířit svůj včelařský provoz nebylo nikdy tak jednoduché

  Složte si kompletní palubkový úl z kvalitních komponent. České výrobky od největšího výrobce potřeb pro včelaře v České republice.

 • Kvalitní sestavy úlů

  Pořídit kompletní sestavu úlu je tak snadné

  V dnešní uspěchané a přetechnizované době, již není času nazbyt. Proč se doma mučit s výrobou nástavků, nebo obtěžovat souseda kutila, když můžete zakoupit kvalitní nástavkový úl, a začlenit se mezi profesionální včelaře. Ideální začátek včelaření je pořízení čtyř úlů.

 • Profesionální potřeby pro včelaře

  Kvalitní nerezové potřeby pro včelaře

  Včelařit lze naturálně, místo kvalitního nerezového rozpěráku lze použít třeba starý šroubovák nebo dláto, místo nerezového dýmáku starou fajfku po dědovi, místo kvalitních včelařských rukavic rukavice nafasované ve fabrice. Ovšem největší radost a pohodlí při včelaření, ti nejmoudřejší pořídí sobě i pomocníkům, kvalitní potřeby pro včelaře. Více jak 98% námi nabízených potřeb pro včelaře je původem z EU.

 • Kvalitní německé medomety

  Kvalitní nerezové německé medomety, žádná Čína nebo neznámá nekvalitní značka

  Již deset let Vám nabízíme kvalitní potřeby pro včelaře. Jedině zde, na stránkách PotřebyProVčelaře.cz, Vám nabídneme originální německé medomety dodané firmou Holtermann, vyrobené v EU! V našem e-shopu nehledejte pochybnou značku,  která se snaží vypadat kvalitně evropsky svým názvem, i když je to ta nejlevnější čínská produkce. Za Vaše vydělané peníze si pořiďte kvalitní zboží, které nevykazuje tak vysoký stupeň poruchovosti, jako výrobky našich severních sousedů. Naše zkušenosti jsou Vaším ziskem!

/

Běžná zásoba prodejny na týden