Kategorie

Dopravní podmínky

Vážený zákazníku,

na e-shopu ProVčely.cz máte k dispozici tři základní způsoby dopravy Vámi objednaného zboží.

 

1. DOPRAVA ZDARMA.

2. DOPRAVA spedicí DPD

3. OSOBNÍ ODBĚR 

 

DOPRAVA ZDARMA

Je-li u položky v katalogu zboží uvedeno „DOPRAVA ZDARMA“, můžete si v průběhu objednávky zvolit DOPRAVU ZDARMA.

Základní podmínkou pro DOPRAVU ZDARMA, je platba objednaného zboží PŘEDEM!   Při DOPRAVĚ ZDARMA nelze vybírat jiný druh platby.

DOPRAVA ZDARMA se vztahuje pouze na položky, kde je uvedena DOPRAVA ZDARMA.

DOPRAVA ZDARMA je prováděna především vozidly provozovatele e-shopu, společností ProVčely.cz s.r.o., jako sběrná služba, tj. provozovatel e-shopu si vyhrazuje právo přizpůsobit termín dopravy směru a počtu objednávek.

DOPRAVA ZDARMA bude realizována nejpozději následujíci den po uhrazení objednávky v případě, že jsou všechny položky z objednávky skladem, nebo nejpozději následujíci den po doručení chybějícího objednaného zboží na sklad provozovatele.

DOPRAVA ZDARMA je pouze dopravou před sídlo objednavatele a vyložení z vozidla, vedle vozidla dopravce.

Provozovatel e-shopu ProVčely.cz si vyhrazuje právo použít pro DOPRAVU ZDARMA externí přepravní službu.

DOPRAVA

DOPRAVA je doručení smluvním přepravcem provozovatele, společností DPD nebo společností Schenker. Cena pro DOPRAVU vychází z ceníku dopravce a počítá se při vytváření objednávky. U balíků do 30kg vychází na 140,- Kč.

Při využití DOPRAVY, můžete zvolit i způsob úhrady dobírkou.

Při DOPRAVĚ balíku na dobírku společností DPD, platíte navíc doběrečné 40,-Kč včetně DPH, při DOPRAVĚ nadrozměrného balíku (palety) na dobírku společností Schenker, platíte navíc doběrečné 550,-Kč včetně DPH.

Nadrozměrné balíky, tam kde je v průběhu objednávky uvedeno, že se jedná o nadrozměrné balíky, které jsou dopravovány společností Schenker. Za jeden balík je minimální cena stanovena na 790 Kč. Přesnou kalkulaci ceny DOPRAVY Vám provedeme při potvrzení objednávky.

Součástí zásilky bývá i nepotvrzený záruční list, který vám rádi potvrdíme na našich prodejnách nebo po zaslání poštou. Pokud záruční list u zboží není, jako doklad pro případnou reklamaci slouží daňový doklad - faktura.

Faktura (daňový doklad) není součástí dodávky, zasíláme ji automaticky až po dodání. Nejpozději do 5 pracovních dnů od doručení zboží ji obdržíte na e-mail zadaný při vytváření objednávky.

Proč daňové doklady posíláme v elektronické podobě? Snažíme se tak přispět k ochraně životního prostředí. Pakliže potřebujete daňový doklad jako originál pro čerpání dotací, rádi Vám jej potvrdíme na našich prodejnách, kde Vám zároveň i nabídneme ZDARMA administraci Vaší žádosti o dotace, a to jak svazové, tak i krajské.

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený. V případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

  

OSOBNÍ ODBĚR není možný